Opět po roce vás zveme na již tradiční víkendovou akci, která je určená pro celý oddíl včetně rodičů, sourozenců a kamarádů. Letos vás zveme na základnu TZ Junior Štítary (GPS N 48°55.05575′, E 15°48.40568′), která se nachází v NP Podyjí kousek nad Vranovskou přehradou. Odkaz na stránky základny zde.

Kdy: 13.-15. května

Kde: základna Junior Štítary

Cena:

  • děti do 3 let zdarma
  • do 15 let 500 Kč
  • od 15 let a dospělí 550 Kč

Přihlašování: 

Přihlašujte se prosím ZDE. Přihlašujte prosím celou rodinu dohromady a to do 7. května. Pokud zjistíte, že z nějakého důvodu jet nemůžete, prosíme, abyste se neprodleně omluvili na kontaktní email nebo telefon.

 Cesta:

Jsou dvě možnosti jak se na akci dopravit. Buď po vlastní ose nebo společným autobusem.

1) Po vlastní ose: Přijeďte mezi 18:00 a 18:30. Pokud budete chtít přijet později nebo dříve, tak nás prosím informujte.

2) Společným autobusem: Autobus odjíždí 15:55 ze Zvonařky. Přijedeme do Vranova nad Dyjí a poté půjdeme 3,45 km pěšky. V ceně akce nejsou zahrnuty ceny za dopravu.

Co budete potřebovat:

Celý areál je dobře vybaven a budeme spát na postelích. Určitě však budete potřebovat spacák, deku či peřinu a prostěradlo. Dále budete potřebovat vlastní přezůvky, vhodné oblečení a obuv pro pobyt v přírodě i uvnitř budovy, věci osobní potřeby a určitě využijete hudební nástroj a zpěvníky. Nezapomeňte také na vlastní páteční večeři.

Návrat:

Konec je plánovaný po společném nedělním obědě a úklidu všech prostor. Ti, kteří pojedou s námi autobusem, mohou počítat s návratem na ÚAN Zvonařka v 15:48.

Kontaktní osoba:

Jan Socha, Tel. 775 093 245, email: jansocha@skaut.cz