VÍKENDOVÁ AKCE S RODIČI

11. – 13. 5. 2018

– Štítary –

 

Milí rodiče, světlušky a vlčata, skauti a skautky, roveři a přátelé oddílu,

opět po roce Vás zveme na již tradiční víkendovou akci, která je určená pro celý oddíl včetně rodičů, sourozenců a kamarádů. Letos Vás zveme na nové místo, a to na základnu TZ Junior Štítary (GPS N 48°55.05575′, E 15°48.40568′), která se nachází v NP Podyjí kousek nad Vranovskou přehradou. Odkaz na stránky základny zde.

Cena

Letos jsme se rozhodli udělat tři cenové kategorie, a to:

  • Děti do 6 let 250 Kč
  • Světlušky a vlčata 350 Kč
  • Skauti, skautky a rodiče 400 Kč

Přihlašování

Vyplňte následující formulář https://goo.gl/forms/TLPAskVuNfYBQzKb2, a to nejpozději do úterý 8. 5. 2018. Po přihlášení vám přijde potvrzovací e-mail s informacemi o platbě.

Pokud zjistíte, že z nějakého důvodu jet nemůžete, prosíme, abyste se neprodleně omluvili na tel. kontakt uvedený pod informacemi. Kdo svou neúčast na akci neomluví do 24 hodin před začátkem akce, bude mu účtován stornopoplatek ve výši 100 Kč za osobu.

Cesta

Na místo určení je možné dostat se dvěma způsoby. Po vlastní ose (auto, kolo, …) anebo s námi autobusem. Po loňských zkušenostech jsme se rozhodli, že nebudeme organizovat rozdělení lidí do aut, proto pokud chcete jet s někým autem, domluvte se prosím bez naší pomoci.

  • Po vlastní ose: vše si naplánujte tak, abyste na místě byli mezi 19:00 – 19:30. Tento čas prosím dodržte, protože je na něm závislý večerní program. Pokud byste měli v plánu přijet později, tak nás prosím informujte.
  • Cesta autobusem: v tomto případě musíte počítat s dalšími výdaji – koupením dvou MHD jízdenek na všechny zóny/180 minut (cena jedné jízdenky 86 Kč, zlevněná 43 Kč), jízdenky si kupujete sami. Společný sraz bude v pátek v 16:00 na ÚAN Zvonařka. Počítejte také s tím, že od autobusové zastávky k základně je to 3,5 km pěšky.

Co budete potřebovat

Celý areál je dobře vybaven a budeme spát na postelích. Určitě však budete potřebovat spacák, deku či peřinu a prostěradlo. Dále budete potřebovat vlastní přezůvky, vhodné oblečení a obuv pro pobyt v přírodě i uvnitř budovy, věci osobní potřeby a určitě využijete hudební nástroj a zpěvníky. Nezapomeňte také na vlastní páteční večeři.

Návrat

Konec je plánovaný po společném nedělním obědě a úklidu všech prostor. Ti, kteří pojedou s námi autobusem, mohou počítat s návratem na ÚAN Zvonařka v 15:44.

Kontakt

V případě dotazů či nejasností využijte následující kontakty:

Magdaléna Maňáková – Škebla

Tel. 731 566 371, e-mail: magda.manak@seznam.cz