VÍKENDOVÁ AKCE S RODIČI

17. – 19. 5. 2019

Štítary

Milí rodiče, světlušky a vlčata, skauti a skautky, roveři a přátelé oddílu,

opět po roce Vás zveme na již tradiční víkendovou akci, která je určená pro celý oddíl včetně rodičů, sourozenců a kamarádů. Letos Vás zveme na základnu TZ Junior Štítary (GPS N 48°55.05575′, E 15°48.40568′), která se nachází v NP Podyjí kousek nad Vranovskou přehradou. Odkaz na stránky základny zde.

Cena

  • Děti do 6 let 250 Kč
  • Světlušky a vlčata 350 Kč
  • Skauti, skautky a rodiče 400 Kč

Upozorňujeme, že při pozdním přihlášení bude cena navýšena o 100 Kč za rodinu.

Přihlašování

Vyplňte následující formulář https://forms.gle/T8sjSb27tNusqe8w9, a to nejpozději do úterý 14. 5. 2019. Po přihlášení vám přijde potvrzovací e-mail s informacemi o platbě. Pokud zjistíte, že z nějakého důvodu jet nemůžete, prosíme, abyste se neprodleně omluvili na kontakt uvedený pod informacemi.

Cesta

Na místo určení je možné dostat se dvěma způsoby. Po vlastní ose (auto, kolo, …) anebo s námi autobusem. Stejně jako loni jsme se rozhodli, že nebudeme organizovat rozdělení lidí do aut, proto pokud chcete jet s někým autem, domluvte se prosím bez naší pomoci.

  • Po vlastní ose: vše si naplánujte tak, abyste na místě byli mezi 18:00 – 18:30. Tento čas prosím dodržte, protože je na něm závislý večerní program. Pokud byste měli v plánu přijet později, tak nás prosím informujte.
  • Cesta autobusem: v tomto případě musíte počítat s dalšími výdaji – koupením dvou MHD jízdenek na všechny zóny/180 minut (cena jedné jízdenky 86 Kč, studenti do 26 let 39 Kč, děti do 15 let 21 Kč), jízdenky si kupujete sami. Společný sraz bude v pátek v 15:40 na ÚAN Zvonařka.

Počítejte také s tím, že od autobusové zastávky k základně je to 3,5 km pěšky.

Co budete potřebovat

Celý areál je dobře vybaven a budeme spát na postelích. Určitě však budete potřebovat spacák, deku či peřinu a prostěradlo. Dále budete potřebovat vlastní přezůvky, vhodné oblečení a obuv pro pobyt v přírodě i uvnitř budovy, věci osobní potřeby a určitě využijete hudební nástroj a zpěvníky. Nezapomeňte také na vlastní páteční večeři.

Návrat

Konec je plánovaný po společném nedělním obědě a úklidu všech prostor. Ti, kteří pojedou s námi autobusem, mohou počítat s návratem na ÚAN Zvonařka v 15:44.

Kontakt

V případě dotazů či nejasností využijte následující kontakty:

Anna Povolná – Áňa (731206089, anna.povolna@gmail.com)