Holčičí podzimky online 26. – 30.10.

Osobně se nyní děti na schůzkách ani akcích setkávat nemohou, a proto jsme pro skautky a světlušky připravily online podobu podzimek, aby se mohli potkat s ostatními, pobavit se a odpočinout si od učení.

Ve dnech 26. – 30. října budou holky dostávat na Discord (https://discord.com/) každý den různé úkoly, které budou v rámci celopodzimkové hry plnit. Své výsledné úkoly budou (většinou ve formě fotek) nahrávat také tam.

Také máme během týdne přesně stanovený čas, kdy bude probíhat program online na Discordu: pro skautky ve čtvrtek 29. října v 16:00 a v pátek 30. října v 17:00. Světlušky se sejdou pouze v pátek 30. října v 17:00.

Dejte nám prosím vědět, zda budete mít během tohoto týdne přístup k internetu. Pokud ne, tak budeme část zadání úkolů posílat formou SMS. Primárně budou všechny úkoly posílány každý den ráno na Discord. Ostatní informace se pošlou ještě do konce tohoto týdne.

Světlušky:

Tyto úkoly budou dělané spíše pro skautky, ale samozřejmě se světlušky můžou zapojit. Budeme se snažit trochu snížit náročnost jednotlivých úkolů nebo vytvořit 2 varianty, aby je mohly splnit a na konci týdne tak získat také certifikát na památku. Chápeme, že to bude náročnější i pro rodiče. Ale i tak prosíme o asistenci při připojování na Discord a zprostředkovávání úkolů pro holky.

Discord si můžete rovněž nainstalovat na chytrý telefon a připojovat se pomocí toho. Je nutná registrace a vytvoření účtu, proto to prosím s holkami zkuste vytvořit a připojit se (pokud už účet máte, není potřeba vytvářet nový). Následně bude poslán na email odkaz, a přes něj se připojíte do společné skupiny.

Abychom mohly posílat úkoly cíleně členkám, co o ně mají zájem, přihlaste se prosím zde.

V případě dotazů můžete napsat na email: misa01hudcova@gmail.com nebo popelarova.barca@seznam.cz.