HRAVÉ ODPOLEDNE

se koná ve čtvrtek 7.9.2006. Sraz je ve 13:00, lépe dřív, v klubovně. S sebou kroj. Konec přibližně v 18:00.

Na pevno na celou dobu akce počítáme s těmito lidmi: Vikys, Kšanda, Modráček, Hvězdička, Dibla, Krtě, Liška, Líza, Škebla, Ucho, Kecka, Vlki, Pískle, Čvachta, Šídlo, Rubi, Tiška, Štístko, Klárka. Případné změny, prosím, hlaste Poštolce.

Na část se pak hlásili Marek, Šakal, Qítko a asi i někdo další..omlouvám se těm, na které jsem zapomněla

POŘÁD JE TO MÁLO!!!

tak se směle hlaste dál. Jestli potřebujete omluvenku, tak to není problém!!

 


 

HRAVÉ ODPOLEDNE – JAK TO DOPADLO

včera poměrně úspěšně proběhlo (soutěžilo asi 80 dětí) především díky vám všem, co jste přišli a přiložili ruku k dílu, ať už stříháním a kopírováním diplomů a letáků, odnosem věcí na Špilberk a zpět, personálním i materiálním zajištěním disciplín nebo v konečné fázi úklidem v klubovně. Jmenovitě tedy děkuji Čičovi, Strejdovi, Pískleti, Vlkimu, Vikovi, Divochovi, Verče, Dible, Sněhurce, Klárce, Báře Pru., Cvrčkovi, Liškovi, Markovi, Modráčkovi, Kšandovi, Šídleti, Kecce, Vikysovi, Škeble, Tišce, Štístku, Šakalovi, Šťovíkovi, Hvězdiččce, Káje, Radce, Krtěti, Líze, Čvachtovi, Ondrovi, Kyblovi, Áně, Janě, Lále, Jahůdce, Terce a Báře Pod.

Možná se nám v pondělí nepohrnou do klubovny davy skautováníchtivých dětí, ale myslím, že jsme se aspoň trošku dostali do povědomí lidí. A rodiče i prarodiče nám moc děkovali a moc se jim to líbilo:-)

Tady jsou fotky.

Tento záznam byl publikován v Kronika . Uložit odkaz do záložek.

2 komentáře u „Hravé odpoledne ve Slatině 07.09.2006

Leave a Reply