I letos nás čeká Ivančena, a to o víkendu 19.-21.4. Víkendový výšlap na Lysou horu se sobotním ceremoniálem u mohyly Ivančena. Jde o uctění památky zemřelých skautských odbojářům v podobě nástupu v krojích.

 

Jedná se o víkendovou akci s přespáváním ve stanech, vařením na ohni nebo vařiči a nošením všech věcí v krosně na zádech. Proto v rámci bezpečnosti zveme především děti, které mají obdobný typ akce za sebou jako např. puťák na táboře. Ivančena jako první puťák pro děti není vhodná. Na tohle bude uzpůsobený puťák pro skauty a skautky 7.-9.6. 2024. Pokud ale uznáte, že Vaše dítě bez větších problémů Ivančenu zvládne, budeme samozřejmě rádi když pojede s námi. Pokud váháte ohledně toho jestli Vaše dítě pustit či naopak, určitě se neváhejte ozvat.

 

S sebou: viz. seznam v přiloženém obrázku, 150 Kč na jízdenku (+50 Kč pokud chcete nášivku)

Sraz: pátek 14:40* v hale Hlavního nádraží

Návrat: neděle 16:00 tamtéž

*Pokud má Vaše dítě delší školu, je tu možnost jet o hodinu později, tedy přijít na sraz v 15:40. Je to ale určené jen pro nutné případy, spíše pro rádce. Jde o to, že cestu z vlaku už by šly děti za tmy. Pokud by ale Vaše dítě jinak nemohlo jet, napište nám a koupíme mu/jí jízdenku na pozdější spoj.

 

Zde je přihlašovací formulář, prosíme o vyplnění nejpozději do 15.4., děkujeme.

Kontaktní osoba: Bětka Bartíková, tel.: 792 373 892, mail: betka.bartikova@skaut.cz

 

Těšíme se na vás!