Dokumenty na jarní prázdniny:

Posudek pro děti – zde
Posudek pro vedení – zde
Bezinfekčnost – zde
Prohlášení o seřízení lyží – zde

Informace ke stažení – zde

 

Jarní prázdniny světlušek, vlčat, skautů a skautek

Hostinné 21. – 28. 2. 2015

 

 

Na úvod bych ráda zmínila, že dítě je potřeba na jarní prázdniny přihlásit, a to do 8. 2. 2015 na adrese: http://goo.gl/forms/eAUPmFLPpz.

Pro nepřihlášené se cena pobytu navýší o 200 Kč.

Sraz: v sobotu 21. 2. v 9:00 na parkovišti naproti Tescu.

Návrat: v sobotu 28. 2. v 18:19 na hlavní nádraží vlakem EC 174 Jan Jesenius.

Zavazadla:

 • Autem povezeme následující věci:
  • Lyže, snowboard a běžky. Doporučujeme lyže pevně svázat i s hůlkami nebo je dát do obalu.
  • Tašku s lyžáky
  • Zavazadlo s osobními věcmi si poveze dítě vlakem. Proto je ideální sbalit si věci do batohu, který si dítě samo unese (těm nejmenším samozřejmě s batohem pomůžeme).

Cena pobytu: 1800 Kč pro přihlášené. Kdo nebude přihlášen, bude platit 2000 Kč. Platit můžete třemi způsoby:

 • Na účet. Peníze posílejte až po ukončení závazného přihlašování, kdy budete vědět přesnou částku za vleky.

        Číslo účtu je: 670100-2209845361/6210

        Do zpráv pro příjemce napište jméno a příjmení dítěte. Peníze musí být na účtu do 18. 2.

 • V hotovosti. Pokud chcete platit v hotovosti, tak jen po domluvě se Škeblou – Magdalénou Maňákovou, e-mail: mmmaju@seznam.cz, tel: 731 566 371. Prosím neplaťte na schůzkách, a to hned z několika důvodů: nechceme, aby mladší vedení odcházelo ze schůzky s velkou částkou peněz; je pro nás lepší, když peníze vybírá jedna pověřená osoba a po domluvě předem budeme mít k dispozici paragon s razítkem.
 • Fakturou přes zaměstnavatele. V tomto případě kontaktujte Škeblu – Magdalénu Maňákovou, e-mail: mmmaju@seznam.cz, tel: 731 566 371, a to nejpozději do 31. 1 2015. Na fakturu budou potřeba tyto informace: jméno dítěte a datum narození; jméno rodiče, u jehož firmy se bude čerpat; adresa firmy; IČO firmy.

Peníze na vleky: cena bude maximálně 1800 Kč, nicméně přesnou cenu můžeme určit až podle počtu přihlášených. Při velkém počtu přihlášených může cena klesnout až na 1500 Kč.

Do vlaku: prvním společným jídlem bude až sobotní večeře, proto je potřeba mít do vlaku dostatečně velkou svačinu a dostatek pití. Ve vlaku nepojedeme v kroji a ani kroj během pobytu nebudeme potřebovat, ale vezměte si prosím na sebe do vlaku alespoň skautský šátek. 

S sebou: lyžařské vybavení a dobře sedící lyžařskou přilbu, kterou bude mít každý do 18 let a starším ji doporučujeme. Průkazku s fotkou a datem narození (např. šalinkarta).

Dále dostatek oblečení na 7 dní. Počítejte s tím, že oblečení může promoknout, tak nezapomeňte přibalit i náhradní oblečení na ven, především kalhoty na ven a rukavice. Jinak dítě bude potřebovat spacák, přezůvky, hygienické potřeby, stezku, skautský zápisník, psací potřeby, šátek, zpěvník a přiměřené kapesné. Určitě se bude hodit malý batůžek a termoska na pití nebo jiná láhev na pití. Nezapomeňte zabalit osobní léky i s rozepsaným dávkováním.

Dokumentace: na srazu musí každé dítě odevzdat obálku označenou jménem, ve které budou všechny potřebné dokumenty. Bez dokumentace není možné, aby dítě na jarní prázdniny jelo. Obálka musí obsahovat:

 • Potvrzení o bezinfekčnosti
 • Kartičku pojištěnce nebo její kopii
 • Posudek o zdravotní způsobilosti dítěte
 • Potvrzení o seřízení vázání lyží nebo alespoň čestné prohlášení rodičů o správném seřízení lyží dítěte

Potřebné dokumenty jsou k dispozici na oddílových stránkách.

Co nechat doma: jakékoliv návykové látky, přehrávače hudby, videohry, PSP, tablety apod. Mobilní telefony děti mohou mít, ale bude platit stejný systém jako na letním táboře. To znamená, že mladším dětem budou na začátku akce telefony vybrány a uschovány u vedení, které je dětem vždy vydá na vyřízení potřebných telefonátů a zpráv (myslíme, že v případě potřeby stačí zavolat kontaktní osobě a telefonáty vyřídit takto). Starší děti, tedy skauti a skautky mohou mít mobily u sebe na vlastní zodpovědnost a používat je budou moct jen ve svém volném čase.

Kontaktní osoba: v případě jakýchkoliv nejasností můžete kontaktovat vedoucího akce Kewina – Tomáše Doležela, e-mail: dolezel.tomas.86@gmail.com, tel: 733 144 184, který případné dotazy rád zodpoví.

 

Pohodové a bezproblémové balení za všechny vedoucí přeje Škebla.

Tento záznam byl publikován v Informace . Uložit odkaz do záložek.

Leave a Reply