Podzimní prázdniny kluků

Sraz: 27.10. ve středu, 9:00, Hlavní nádraží, Brno (odjezd 9:41)

Návrat: 31.10. v neděli, 16:14, Hlavní nádraží, Brno

S sebou: Spací pytel, prostěradlo (na základně jsou postele s matracemi), teplé a pohodlné oblečení dovnitř i ven, oblečení na sport, přezůvky, pevná obuv, jídlo i pití na středeční cestu (půjdeme z vlaku pěšky a první organizované jídlo bude až večeře!), 2x respirátor, psací potřeby, stezky, hygienické potřeby, ručník, kartičku pojišťovny nebo její kopii

Cena: 1100 Kč, budeme vybírat až na srazu v hotovosti. 

Z vlaku se půjde docela daleko pěšky, ale nejmenším se vezmou věci autem, tak na to prosím myslete. Menší batůžek s obědem a pitím se bude hodit. Stejně tak i celkové sbalení do jednoho batohu v případě, že by se všechna zavazadla do auta nevešly (toto platí především pro skauty).

Děti přihlašujte prosím do 24.10:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSf29nAa_E2lGohnE8ZXNfSjJzUdcl63100WlzdK_4ECbXc2RA/viewform?usp=sf_link

Informace ohledně COVID-19:

Kvůli vládním epidemiologickým nařízením bude nutné dodat na srazu potvrzení o bezinfekčnosti nemoci COVID-19 jedním z následujících způsobů:

Více informací ohledně opatření naleznete zde: https://krizovatka.skaut.cz/koronavirus/bezna-cinnost/covid-19-bezna-cinnost

Pokud máte otázky a potřebovali by jste se na něco zeptat, neváhejte napsat e-mail nebo zavolat. Prosím dbejte termínu přihlašování a informace pořádně pročtěte, ať si podzimky mohou všichni užít.

Těšíme se!

Kontaktní osoba: Samuel Popelář, 

email.: sam.popelar@gmail.com

tel.: +420 776 106 185

PROSÍM POZOR! Akce se ještě může změnit. V nynější době, kvůli COVID-19 a opatření proti tomu, není bohužel nic jisté.