Víkend s rodičiLetem světem!

Milí rodiče, světlušky, vlčata, skauti, roveři a přátelé oddílu,

je již každoročním zvykem pozvat Vás na tradiční Akci s rodiči. Tento rok bude na téma Letem světem aneb Poznejte kulturu jiných světů. Letos se můžete těšit na okolí Pelhřimova a útulnou základnu s terasou.

Termín: 7. – 9.6.2013

Cena: 400 Kč

Přihlašování: Pošlete mail či sms na níže uvedené kontakty ve tvaru: Příjmení, počet dospělých, s/s a s/v, jak pojedete a případný počet volných míst v autě, pokud byste byli ochotni někoho svézt. Přihlášení je nutné provést nejpozději do pátku 3.6.2013 Twistovi. Bude potřeba uvést přesný počet dospělých a dětí (skautů nebo vlčat)!

Cesta: Na místo je možno dorazit buď po vlastní ose (autem, na kole,…) nebo společně s námi vlakem.

Cesta po vlastní ose:
Budeme ubytovaní na základně v Hříběcím poblíž Horní Cerekve.Vše si naplánujte tak, abyste na místě byli nejpozději v 19:00 (pokud byste měli v plánu dorazit později, tak mě prosím informujte). Otevřeno bude již od 18:00, takže můžete dorazit i dřív.

Cesta vlakem:
sraz bude v 16:50 na hlavním nádraží. Vlak bude odjíždět v 17:20 na Jihlavu. Pojede s Vámi určitě někdo z vedení, kdo bude mít informace o přestupu. Počítejte prosím, že cestu vlakem si budete platit sami. (okolo 150,-)

Co budete potřebovat:
Celý areál je dobře vybaven, nicméně očekává se vlastní spacák, deka či peřina. Pro rodiče bude možnost spát na postelích. Dále budete potřebovat přezůvky. Ostatní věci necháváme čistě na Vás, ale počítejte s tím, že v sobotu vyrazíme ven a také se může hodit ping-pongová pálka, nůž.

Na co se můžete těšit:
Jestliže máte v práci a doma pořád samý spěch, tak nebojte, bude prostor pro oddech, možnost pokecat s jinými rodiči, seznámit se s ostatními skauty i vedením, příležitost probrat otázky ohledně blížícího se tábora a fungování oddílu.

Kdy to všechno skončí
Konec je plánován na neděli po společném obědě. Ti, co pojedou vlakem, počítejte s tím, že se do Brna dostanete až večer.

V případě dotazů, nejasností a pro přihlašování využívejte tyto kontakty:

Ondřej Prikner, Twist

Těšíme se na vás!!

Tento záznam byl publikován v Všichni . Uložit odkaz do záložek.

Leave a Reply