Praha (24.-26.2.2012)

Sraz: 17:20 ve vestibulu na hlavním nádraží

Návrat: 19:19 tamtéž vlakem Brněnský drak

Přihlašujte se do 22.2. Divochovi nebo skrze komentář na stránkách (pod článek s informacemi o akci). Tam bude i aktuální seznam přihlášených.

S sebou: spacák, karimatku, misku, lžičku, hrnek, psací potřeby, stezku a taky vhodné oblečení a obuv na chození po Praze. Myslete na to, že toho nachodíme poměrně hodně, půjdeme na výstavu a také na pár prohlídek. Hodit se bude i malý batůžek na svačinu a termoska. Kdo má, tak si vezměte mapu Prahy. Průkaz s fotkou a datem narození – pro starší 15 let i potvrzující, že jste studenti (stačí třeba šalinkarta).

Pozor, ti co nebudou mít do té doby zaplacen příspěvek za obě pololetí, budou ze srazu posláni domů. Akce v Praze vyjde totiž na cca 700-800Kč/osoba, takže není možné brát někoho, kdo nebude mít zaplaceno. Pokud si nejste jistí, jestli jste zaplatili, tak si to můžete zkontrolovat na stránkách 70bo.net – skauti a skautky – členské příspěvky.

Stravování: vzhledem k tomu, že jedeme do Prahy především za kulturou, tak nám nezbude čas na to, abychom si společně vařili, tak jak to děláme obvykle. Společné budou pouze snídaně a sobotní polévka. Ostatní jídla si každý zajistí sám. Na místě bude k dispozici malá kuchyňka s rychlovaznou konvicí. Pokud si nebude chtít všechno táhnout z domu, tak bude možnost si zajít nakoupit i v Praze.

Doporučená strava:

Pátek – nachystejte si z domu

Sobota

 • Snídaně – bude společná
 • Oběd – na základnu se vrátíme cca na hodinku a pro všechny bude polévka s chlebem; hladovcům však doporučuji něco na dojedení
 • Večeře – zde bude na jídlo trochu více času, takže si můžete něco jednoduchého uvařit (těstoviny, párky, atd.)

Neděle

 • Snídaně – bude společná
 • Oběd – něco co se dá sníst někde venku (chleba, bageta, případně nějaký fast food…)
 • Večeře – asi si dáte něco většího doma, ale vrátíme se 19:20 do Brna, tak myslete na něco do vlaku, ať neumřete hladem

Svačiny

 • Toto záleží na každém z Vás, ale doporučuji si dovést z Brna (nakupování v Praze bude jen zdržovat)

Dále bude k dispozici čaj a šťáva.

Ideální doba na případný nákup:

 • V pátek večer ihned po příjezdu
 • Sobota okolo oběda (zde jen nějaká rychlovka)
 • Sobota večer – tady by mělo být více času
 • Neděle – pravděpodobně kolem oběda (tuto možnost berte zatím orientačně)

Při plánování jídla myslete na to, že 25 lidí se do kuchyňky nevejde, takže se vyplatí domluvit třeba po družinách na tom, co budete chtít jíst a stravovat se společně.

Kontaktní osoba: Divoch (734 641 754, lukas.manak@volny.cz)

Kontaktní osoba během akce: Škebla – 731566371

 

Aktuální seznam přihlášených:

Radka, Krtě, Škebla, Kybla, Lembas, Ševa, Terka, Pady, Šošoka, Hurvínek, Štěpán, Méďa, Jirka, Panda, Franta, Sysel, Píďa, Klika, Veny, Jirka, Filip

Tento záznam byl publikován v Kronika . Uložit odkaz do záložek.

9 komentářů u „Výlet do Prahy 24. – 26.2.2012 (s+s)

Leave a Reply