Milí skauti, skautky, vlčata, světlušky a rodiče

Rád bych vám předal informace o výletu na který jste všichni zváni . Minulý rok se nám společný výlet osvědčil, tak bychom to letos chtěli zopakovat. Zároveň s výletem bude pro skauty a skautky probíhat puťák přes celý víkend. Během soboty se naše trasy spojí a půjdeme všichni dohromady. Trasu celého puťáku naleznete zde. Společná trasa bude ze Křtin do Adamova.
Dále rozepíši informace zvlášť pro skauty a skautky na celý puťák a informace pouze pro výlet.
 

Informace pro puťák:

Sraz: 9.6. 15:55, nádraží Židenice (SPOJ)
Návrat: 11. 6. cca 13:00 na hlavním nádraží
S sebou: skautský šátek, alespoň dva litry vody, karimatka, spacák, pokrývka hlavy, opalovací krém, repelent, spodní prádlo, vhodný oděv a obuv na pobyt a pohyb v přírodě, pláštěnka na sebe i na krosnu, ešus a příbor. V krosně by mělo zbýt místo pro společné věci, které si rozdělíme. Rozhodně nezapomeňte na léky, které berete. Naopak elektroniku apod. doporučujeme nechat doma, protože hrozí zničení a na cestě nebude přístup k elektřině. 15+ potřebují občanku nebo ISIC.
Jídlo se bude domlouvat po skautský družinkách!

 

Informace pro výlet:

Sraz: 10.6. 8:55, nádraží Židenice (SPOJ)
Návrat: 10.6 cca 18:00 na hlavním nádraží (bude záležet na našem tempu)
S sebou: jídlo pro sebe na celý den, dostatek vody, pláštěnku/něco nepromokavého, peníze na lístky, dobrou obuv, pohodlné oblečení a hlavně dobrou náladu 🙂
Zde posílám přihlašovací formulář, prosím vyplňte zvlášť pro děti, které pojedu na celý puťák a zvlášť vás, kteří půjdete pouze na výlet.

 

Kontaktní údaje:

tel.: 731 939 461 (v případě, že bych nebral telefon prosím napište SMS)